Горні велосипеди мають багато переваг:можна поїхати на прогулянку в ліс і амортизуюча вилка буде відпрацьовувати всі нерівності,хто багато їздить по місту,оцінять наявність перемикачів швидкостей.Широкі шини додають впевненості на нерівностях дороги. А якщо транспорт має елекропривід,то подолані відстані збільшуються.Комплектація з акумулятором 12ампер -22000 грн,15А-23000 грн,17А-25000 грн.
- .Двигун MXUS XF15R - 48V 500W
- Потовщені спиці 13G
- Контролери Huawei 18/21/30
- Батареї літій 12/15/17.5/21 Ah
- Моноблоки та перемикачі Shimano
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Салатний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 000 ₴








