Горні велосипеди мають багато переваг:можна поїхати на прогулянку в ліс і амортизуюча вилка буде відпрацьовувати всі нерівності,хто багато їздить по місту,оцінять наявність перемикачів швидкостей.Широкі шини додають впевненості на нерівностях дороги. А якщо транспорт має елекропривід,то подолані відстані збільшуються.
- .Двигун MXUS редукторний передній XF15F - 48V 500W.
- Потовщені спиці на двигуні 13G.
- Контролери Huawei 18/21/30.
- Батареї літій 10/12/15/17.5/18/21 Ah.
- Моноблоки та перемикачі Shimano.
- Легка рама з алюмінію 21".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Золотистий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 85 км |
| Максимальна швидкість | 43 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 500 ₴








