Горні велосипеди мають багато переваг:можна поїхати на прогулянку в ліс і амортизуюча вилка буде відпрацьовувати всі нерівності,хто багато їздить по місту,оцінять наявність перемикачів швидкостей.Широкі шини додають впевненості на нерівностях дороги. А якщо транспорт має елекропривід,то подолані відстані збільшуються.Комплектація з акумулятором 12ампер -23000 грн,15А-24000 грн,17А-26000 грн.
- .Двигун редукторний задній Bafang 350w
- Потовщені спиці на двигуні 13G.
- Контролери Huawei 18/21/30.
- Батареї літій 10/12/15/17.5/21 Ah.
- Моноблоки та перемикачі Shimano.
- Легка рама з алюмінію 18".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Колір | Синій |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Дистанція пробігу | 48 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴

