Горний електровелосипед ,особливо з потужним двигуном 1000W надає свому власнику багато переваг і можливостей.Наприклад ,заїхати на круту гору чи підйом,проїхатись з максимальною швидкістю чи обігнати інших,та просто відчуття потужності, додають впененості.Комплектація з акумулятором 15Ah 27000 грн,17.5Ah 29700,21Ah 31000 грн.
- Редукторний двигун Mxus 1000 Вт задній GDR-19 ..
- Акумуляторні літієві батареї різої ємності 15/17.5/21 Ah .
- Моноблоки та перемикачі Shimano.
- Легка рама з алюмінія 20",є також в наявностірами 22" та кольори зелений ,червоний та жовтий.
- Контролер Huawei 30A
- Крила та катафот в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір | Синій |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Ємність батареї | 15 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴







