Цей жіночий велосипед добре укомплектований.Він має передній кошик та задній багажник,які неодмінно знадобляться.Дзвоник ,катафоти та підніжка вже у комплеті. Відкрита алюмінієва рама18" для зроcту 160-175 см, додає зручності при посадці.Колеса 28"з шинами універсального протектору.
- Яскравий колір та дизайн.
- Багатофункціональність.
- Суто жіночий транспорт,для подарунку ідеальний варіант.
- Передні та задні V-Brake гальма.
- 7 швидкостей.
- Рама алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴










