Горні велосипеди мають багато переваг.Можна поїхати на прогулянку в ліс і амортизуюча вилка буде відпрацьовувати всі нерівності,хто багато їздить по місту,оцінять наявність перемикачів швидкостей.Широкі шини додають впевненості на нерівностях дороги. А якщо транспорт має елекропривід,то подолані відстані збільшуються.Комплектація з акумулятором 12ампер -24500 грн,15А-25500 грн,17А-27500 грн.
- .Двигун редукторний задній MXUS XF15R - 48V 500W.
- Потовщені спиці 13G.
- Контролери Huawei 18/21/30.
- Батареї літій12/15/17.5/21 Ah.
- Моноблоки та перемикачі Shimano.
- Велика рама з алюмінія 21" на зріст 180-195см.
- Вилка передня з регулюванням жорсткості та системою LockOut.
- Касета на 7 швидкостей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Золотистий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 48 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 500 ₴










