Горні велосипеди надзвичайно популярні. Через свою універсальність та витривалість вони посідать перші місця в продажах. Люди,які іздять у місті оцінять наявність перемикння швидкостей та зручну посадку.Якщо на природі , то широкі шини і амортизаційна вилка додадуть впевненості.
- Дискові гальма які впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини 29Х2.125для буд-якоЇ місцевості.
- Манеткі ST-EF51 ,перемикачі TZ30-TZ50 від виробника SHIMANO
- Бризковики та катафоти в комплекті.
- Легка рама з алюмінія 21" для зросту 180-190см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Жовтий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 120 мм |
| Вага | 18 кг |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴








