Купівля горного велосипеда для дитини є чудовим рішенням.Цей подарунок неодмінно оцінять.В наш час гаджетів ,треба докласти зусиль ,щоб дитина рухалась,а тут 100 % варіант.Дивіться Самі:
- Легка алюмінієва рама13",яка підійде на зріст 135-160см.
- Дискові гальма,що впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини для буд-якоЇ місцевості.
- Обладнання SHIMANO.
- Бризковики та катафоти в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 13 кг |
| Зріст велосипедиста | 135-150 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴










