Горні велосипеди надзвичайно популярні. Через свою універсальність та витривалість вони посідать перші місця в продажах. Люди,які іздять у місті оцінять наявність перемикння швидкостей та зручну посадку.Якщо на природі , то широкі шини і амортизаційна вилка додадуть впевненості.
- Дискові гальма які впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини 27.5Х2.125для буд-якоЇ місцевості.
- Моноблоки EF500 ,перемикачі TZ30-TZ50 від виробника SHIMANO
- Бризковики та катафоти в комплекті.
- Міцна сталева рама для зросту 160-175см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴










