Електричний фетбайк це як джип,на якому добре почуваєш себе і в місті та на природі.Відчуття руху як на повітряній подушці . Дорожні стики ,ковтає ,не помічаючи.
- .Двигун MXUS XF15 FAT R - 48V 500W
- Потовщені спиці 13G
- Контролери Huawei 18/21/30
- Батареї літій10/12/15/17.5/21 Ah
- Моноблоки та перемикачі Shimano
- Широкі шини 26-4.0
- Амортизуюча вилка з регулюванням жорсткості та вимиканням(LOCK-OUT).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Колір | Сірий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴









