Горні велосипеди надзвичайно популярні. Через свою універсальність та витривалість вони посідать перші місця в продажах. Люди,які іздять у місті оцінять наявність перемикння швидкостей та зручну посадку.Якщо на природі то широкі шини і амортизаційна вилка додадуть впевненості.
- Дискові гальма які впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини для буд-якоЇ місцевості.
- 24 швидкісті та обладнання SHIMANO.
- Бризковики та катафоти в комплекті.
- Легка рама з алюмінія 21" для зросту 185-200 см
- Касета ShunFeng на 8 швидкостей.
- Вилка амортизаторна LockOut.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TITAN |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 28 |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ріст велосипедиста (см) | 190 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Довжина ходу задньої підвіски | 100 мм |
| Крила | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴










