Велосипед Cross Tracker 26"рама 17 "алюміній cиньо-білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина ходу задньої підвіски | 60 мм |
| Крила | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴

