Велосипед українського бренду велосипедів Titanbike, Cross Fast 24",рама 12 "сталь чорно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 12" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 14 кг |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴






