Горні велосипеди мають багато переваг:можна поїхати на прогулянку в ліс і амортизуюча вилка буде відпрацьовувати всі нерівності,хто багато їздить по місту,оцінять наявність перемикачів швидкостей.Широкі шини додають впевненості на нерівностях дороги. А якщо транспорт має елекропривід,то подолані відстані збільшуються.
- .Двигун MXUS редукторний задній XF15R - 48V 500W.
- Потовщені спиці на двигуні 13G.
- Контролери Huawei 18/21/30.
- Батареї літій 10/12/15/17.5/21 Ah.Комплектація з акумулятором15Ah 27500грн.
- Моноблоки та перемикачі Shimano.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 500 ₴











