Цей скутер кидає виклик всім триколісним велосипедам і має безліч переваг!Що цінується у триколісному транспорті,вірно,стійкість.При різкому маневруванні звичайний триколісний велосипед легко перевернути,то Сorso Logan за рахунок продуманої конструкції та вазі майже нереально.Плюс до всього він тримістний,два дорослих і дитина 3-4 років легко помістяться.
- Витривалі графенові акумулятри загальною ємністю 23 Ah.
- Шини 3-10.
- LED оптика
- Передні гідравлічні дискові гальма
- Кошик попереду і багажник з замком позаду.
- Амортизація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Модель | Logan |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Рекомендована гранична швидкість | 30 км/год |
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ємність акумулятору | 23 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 694 ₴










