Горний електровелосипед ,особливо з потужним двигуном 1000W надає свому власнику багато переваг і можливостей.Наприклад ,заїхати на круту гору чи підйом,проїхатись з максимальною швидкістю чи обігнати інших,та просто відчуття потужності, додають впененості.Комплектація з акумулятором 15Ah 28000 грн,17.5Ah 30000 грн,21Ah 31000 грн.
- Редукторний двигун Mxus 1000 Вт задній під касету GDR-19 ..
- Акумуляторні літієві батареї різої ємності 15/17.5/21 Ah .
- Моноблоки та перемикачі Shimano орігінал.
- Легка рама з алюмінія 21",є також в наявності рами 19" .
- Контролер Huawei 30A.
- Потовщені спиці на двигуні 13G.
- Крила та катафот в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Характеристики електровелосипеда | |
| Зарядний пристрій | Да |
| Час заряджання акумулятора | 6 година |
| Максимальна вантажність | 130 кг |
| Основные | |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Переднє гальмо | Дисковий механічний |
| Заднє гальмо | Дисковий механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Да |
| Підніжка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 000 ₴









