Купівля горного велосипеда для дитини є чудовим рішенням.Цей подарунок неодмінно оцінять.В наш час гаджетів ,треба докласти зусиль ,щоб дитина рухалась,а тут 100 % варіант.Дивіться Самі:
- Легка алюмінієва рама13",яка підійде на зріст 135-160см.
- Дискові гальма,що впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини для буд-якоЇ місцевості.
- 21 швидкість та обладнання SHIMANO.
- Бризковики та катафоти в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Фіолетовий |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 13 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴










