Горні велосипеди надзвичайно популярні. Через свою універсальність та витривалість вони посідать перші місця в продажах. Люди,які іздять у місті оцінять наявність перемикння швидкостей та зручну посадку.Якщо на природі то широкі шини і амортизаційна вилка додадуть впевненості.
- Дискові гальма які впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини для буд-якоЇ місцевості.
- 21 швидкість та обладнання SHIMANO.
- Бризковики та катафоти в комплекті.
- Легка рама з алюмінія для зросту 185-200 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 22" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Крила | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴








