Горні велосипеди надзвичайно популярні. Через свою універсальність та витривалість вони посідать перші місця в продажах. Люди,які іздять у місті оцінять наявність перемикння швидкостей та зручну посадку.Якщо на природі то широкі шини і амортизаційна вилка додадуть впевненості.
- Дискові гальма які впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини для буд-якоЇ місцевості.
- 21 швидкість та обладнання SHIMANO.
- Бризковики та катафоти в комплекті.
- Легка рама з алюмінія для зросту від 175 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 18" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴

