Велосипед CrossBike Storm 26" рама сталь 13" рожевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossbike |
| Стать | Для дівчаток |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴











