Горні велосипеди надзвичайно популярні. Через свою універсальність та витривалість вони посідать перші місця в продажах. Люди,які іздять у місті оцінять наявність перемикння швидкостей та зручну посадку.Якщо на природі то широкі шини і амортизаційна вилка додадуть впевненості.
- Дискові гальма які впевнено зупинять.
- Яскравий колір та сучасний дизайн.
- Широкі шини для буд-якоЇ місцевості.
- 21 швидкість та обладнання SHIMANO.
- Бризковики та катафоти в комплекті.
- Легка рама з алюмінія для зросту від 145-160см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 15" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Хід вилки | 60 мм |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴

