Велосипед Cross Bike Dragster 26" амортизатор 13" рама алюміній чорно - жовтий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стать | Унісекс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | Жовтий |
| Хід вилки | 60 мм |
| Зріст велосипедиста | 140-155 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴











