Велосипед від бренду Titanbike,Cross Focus 24" чорно-червоний,рама 11"сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 14 кг |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 77 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴








